Předpověď počasí:
CZ EN DE
dsc_9217.jpg

Podzimní wellness balíček

Přijeďte si užít krásný podzim na Perlovou vodu. Připravili jsme pro Vás pobytový wellness balíček, který zahrnuje ubytování na 1 nebo 2 noci s bohatou snídaní, jedinečný 90-ti minutový SPA program v našem božském wellnessu.

Čeká Vás mořská koupel, revitalizační peeling a zábal těla pro zpevnění pokožky s použitím francouzské kosmetiky Thalaspa, která obsahuje blahodárnou řasu Laminaria.

V ceně balíčku máte k dispozici finskou saunu a vířivku na 2 hodiny.

Zapůjčíme Vám naše skvělé koloběžky a zdarma si můžete zahrát petanque, biliard, šipky, stolní fotbal, “pinčes” nebo využít naše víceúčelové hřiště (fotbal, volejbal, nohejbal).

Náš areál se nachází přímo na cyklostezce, hned vedle přírodní rezervace Myslivna a v okolí je spousta možností pro výletování.

Přijedťe si k nám odpočinout, dobře se najíst, ochutnat naše vlastní pivo Lanýž a poznat České středohoří - mystickou krajinu, která nemá ve střední Evropě obdoby. Navštívit můžete nepřehlédnutelnou dominantu krajiny - zříceninu hradu Hazmburk, vodní hrad v nedaleké Budyni nad Ohří či zámek v Libochovicích. 

Cena balíčku na 1 noc : 1900 Kč / 1 osoba
Cena balíčku na 2 noci : 2500 Kč / 1 osoba

Pro rezervace a bližší informace kontaktujte prosím naši recepci na tel. 416813594 nebo na emailu recepce@dvurperlovavoda.cz

Tešíme se na Vás 1f642.png

(platí od 1.10.2017 do 30.11.2017)