Předpověď počasí:
CZ EN DE
ladakh_kniha_jezera_mg_6775.jpg

Výstava fotografií 

OD SAHARY PO HIMALÁJ

Vážení hosté,

v galerii Dvůr Perlová voda je od 15.10. 2016 instalována výstava velkoformátových fotografií společnosti FotoInstitut.cz, která již přes 10 let pořádá pro fotografy amatéry i profesionály fotografické kurzy a výpravy do více jak 15 zemí celého světa. 

Na velkoformátových fotografiích můžete vidět krásy přírody, fauny, horských masivů, pouští a známých monumentů, ale i unikátní záběry z míst, kam se účastníci fotoexpedic se svými objektivy vypravili.

Autoři fotografií poskládali výstavní mozaiku ze svých cest po Skotsku, Islandu, Helgolandu, Toskánsku, Egyptě, Nepálu, Vietnamu, Japonsku, Namibii a USA. 

Výstava je putovní, bude až do r. 2018 ke zhlédnutí na různých výstavních místech po celé ČR a v naší galerii ji můžete vidět do 24.11.2016.

Patronem výstavy je ROBERT VANO, světoznámý fotograf a odborný lektor portrétní a módní fotografie.  

Vystavené fotografie zpracovala laboratoř Foto Riegl ve vysoké kvalitě přímého osvitu Chromira ProLab na fotografický papír s metalicky lesklým nebo matným povrchem. V případě zájmu o koupi jakékoli fotografie kontaktujte prosím Radku Peškovou na e-mailu : produkce@fotoriegl.cz nebo tel. 607 072 668.

Plakát ke stažení