Předpověď počasí:
CZ EN DE
galerie-top.jpg

Barevný svět zvířat na fotografiích Petra Bambouska

Vážení hosté,

v galerii vedle restaurace Dvůr Perlová voda je instalována výstava velkoformátových fotografií Petra Bambouska, finalisty prestižní soutěže Wildlife Photographer of the Year 2015.

Více než 20 fotografií zachycuje rozmanité formy tropické fauny a flóry zpracované ve vysoké kvalitě digitálního osvitu na různých fotomateriálech. Na zvětšeninách 100 x 70 cm a 70 x 50 cm můžete vidět pestrobarevný svět zvířat, za kterým se Petr Bambousek každoročně na svých expedicích vydává. Jeho oblíbenými destinacemi jsou Borneo, Panama, Belize, Ekvádor či Thajsko a Sulawesi.

Fotografie Petra Bambouska jsou publikovány v domácích a zahraničních časopisech o přírodě a fotografii a zaznamenávají také úspěch ve významných soutěžích. V minulém roce získal Petr mimo jiné ocenění v prestižní fotografické soutěži Wildlife Photographer of the Year. Do finálového kola 51. ročníku 2015 si porotci vybrali 12 jeho snímků. Jeden z nich, černý opičák Makak chocholatý, nakonec uspěl v kategorii Savci a zároveň se stal hlavním reklamním motivem celého ročníku WPY!

Vystavené fotografie zhotovilo studio Foto Riegl unikátní technologií velkoformátové osvitky Chromira ProLab. Kdy přímým osvitem fotografického papíru vznikají zvětšeniny s širokým barevným gamutem, prostorovou hloubkou a brilantní ostrostí.

Zvolené speciální fotomateriály pro snímky zvířat Petra Bambouska, např. metalický fotopapír Fuji PEARL nebo zrcadlový Fuji FLEX s vysokým leskem, dodávají výsledným fotografiím maximální vizuální zážitek.

Vystavené fotografie jsou prodejní, podrobný ceník je k dispozici přímo v galerii.

Orientační ceny autorských fotografií:
formát 70 x 50 cm       2.800 Kč / na desce kapa 3.300 Kč (bez rámu)
formát 100 x 70 cm     3.500 Kč / na desce kapa 4.500 Kč (bez rámu)

Kompletní galerii fotografií Petra Bambouska najdete na www.sulasula.com.

Pokud se chcete blíže seznámit s unikátní technologií Chromira ProLab a dalšími službami společnosti Foto Riegl - specialistou na velkoformátové zpracování fotografie navštivte web www.fotoriegl.cz nebo kontaktujte paní Radku Peškovou na tel. č. 607 072 668.

Výstava potrvá do 10. 7. 2016