CZ EN DE
dsc_9217.jpg
Sport, relax

Potřebujete přijít na jiné myšlenky po náročném pracovním programu nebo rádi aktivně odpočíváte ?

Nabízíme vám vhodné podmínky

  • pro soustředění různých sportovních týmů
  • jsme ideálním místem pro pořádání jógových víkendů
  • nebo jiných relaxačních, tématických či rodinných pobytů

K dispozici máme velké travnaté víceúčelové hřiště s ukazatelem skóre. Zorganizujte si u nás rodinný nebo přátelský turnaj ve fotbale. Z hřiště vám během chvíle připravíme volejbalový nebo nohejbalový kurt.

Stejně tak se dobře zabavíte, když si u nás zahrajete petanque - francouzskou společenskou hru. Kovové koule i štěrkový plácek máme.

(Nejen) děti mohou využít náš pumptrack pro kola. Pumptrack je jedinečný typ dráhy, na které využíváte pumpování - pohyb nahoru a dolů jako hnací sílu jízdního kola místo šlapání. Je ideální pro nácvik rovnováhy, ovládání a získání dovedností na jízdních kolech.

Také se nacházíme přímo na cyklostezce, takže pokud si vezmete kola, která vám uschováme v kolárně, můžete při pobytu u nás poznávat okolní krásy Českého středohoří.

Pro romantické duše půjčujeme velké koloběžky od firmy Kostka, na kterých dojedete lesem například do nedalekých Libochovic k zámku nebo do BUdyně nad Ohří na hrad.

Po sportovních výkonech se osvěžíte v našem přírodním biotopovém jezírku a večer můžete strávit u šipek, kulečníku, stolního fotbalu nebo v ping-pongové herně. 

Díky neobyčejné atmosféře Perlové vody u nás můžete skutečně odpočívat. A to jak v krásné zahradě plné bylin a květin, tak v našem jedinečném wellnessu. Zde máte k dispozici vířivku, saunu, masáže, koupele a nabídku různých SPA programů. 

Rádi pro Vás zajistíme jednodenní i vícedenní komplexní program na klíč.

Neváhejte nás kontaktovat!