Předpověď počasí:
CZ EN DE
banner-svatby2.jpg
Svatby

Řekněte si své ANO v okouzlujícím prostředí Perlové vody. Jsme areál pro svatby jako stvořený. Najdete nás v malé vsi přímo u přírodní rezervace a čeká vás tu nikým nerušený prostor, kde můžete prožít jeden z vašich nejkrásnějších dnů v životě.

Můžete mít vše na jednom místě. 

 • Máme krásnou zahradu s altánem pro venkovní obřad
 • Starou rustikální stodolu pro milovníky netradičních míst či pro případ deště
 • Velkorysý podkrovní sál s přiznanými trámy pro hostinu a zábavu
 • Pro menší svatby prostor s krbem a knihovnou
 • Neuvěřitelně velkou restauraci pro opravdu velké svatby
 • Krásný areál s jezírkem plný zeleně, květin a bylinek
 • Naší předností je poctivé kvalitní jídlo, zajistíme pro Vás nadstandardní raut, servírovaný svatební oběd
 • Samozřejmostí je koordinace svatby a výzdoba, zajištení hudby, živé kapely, osvětlení 
 • Ubytování s kapacitou 102 lůžek

U nás budete mít pocit, jako by se zastavil čas a vše je možné. 

Cesta na Perlovou vodu trvá pouze 45 minut z centra Prahy nebo 35 minut z Ústí nad Labem.

 

Prostory

VNITŘNÍ PROSTORY

Konferenční sál

Konferenční sál je podkrovní prostor vhodný pro svatby do 100 hostů. Součástí sálu jsou kulaté stoly pro 6 - 8 osob. Je zde plně vybavený bar, který obsluhuje náš personál. Sál je prosvětlený velkými francouzskými okny s přímým vstupem na dřevěnou pavlač - terasu.

Restaurace
Naše restaurace je obrovský velkorysý prostor, který nabízíme primárně velkým svatbám nad 100 lidí. Součástí restaurace je i minipivovar s pivovarskou varnou, krb a kulečníkový stůl. Před restaurací je letní terasa s posezením. 

Galerie
Galerii pronajímáme jako doplňkový prostor k restauraci. Doporučujeme ho rozšiřující prostor, kde může být např. taneční parket, herna, dětský koutek apod. Případně jako malý salonek pro soukromé oslavy do 20 lidí.

Knihovna - malý sál
Knihovna je prostor vhodný pro menší svatby do 40 hostů. Jsou zde dřevěné hranaté stoly, velká vestavěná knihovna a krb. Disponuje vlastní kuchyňkou, která slouží jako zázemí pro mobilní bar, využívá ji personál, který Vás obsluhuje. Ze sálu je z jedné strany přímý vstup na bylinkovou zahradu a z druhé strany na travnatou plochu před bazénem.

Rustikální stodola
Naši starou rustikální stodolu nabízíme pro milovníky netradičních míst a boho svateb. Připravíme tu pro vás neobvyklý obřad plný světýlek a nabídneme vám naši sbírku starých židlí. 

VENKOVNÍ PROSTORY

Zahrada s altánem
Naši krásnou romantickou zahradu se vzdušným altánem poskytujeme především ke svatebním obřadům, ale je zde možné uspořádat i odpolední program nebo party s piknikem. Zahrada je plná květin a bylin a pojme i ty největší svatby. Při vašem svatebním obřadu se díváte do přírody a nabízí se tu krásná místa k focení.

Zahrada u bazénu
Zahrada u bazénu je ideálním místem např. pro váš svatební piknik, nachází se přímo u vstupu do malého sálu (knihovny) před recepcí areálu. Je to ale zároveň prostor, který je vždy přístupný všem hotelovým hostům.

 

Svatební hostina a občerstvení

Kvalitní a chutné jídlo je naší předností a je to jeden z důvodů proč uspořádat svatbu právě u nás. Vaši svatební hosté si totiž o našem jídle budou povídat :)

 • Pro váš svatební den připravíme jakékoli pohoštění
 • Před obřadem to mohou být kanapky, sendviče, tortily, různé mini dezerty, ale i pečená šunka od kosti krájená přímo před hosty
 • Může to být piknik na trávě s nabídkou různých sýrů, uzenin, ovoce, domácích koláčů, limonád
 • Hlavní chod doporučujeme formou bohatého rautu, který vám sestavíme na míru dle vašich chutí a přání. Stejně tak ale vyhovíme i české klasice a dostanete od nás servírovaný oběd v podobě hovězího vývaru nebo svíčkové
 • Při večerní zabávě na vás bude čekat studený i teplý raut, kde najdete saláty, guláš nebo půlnoční tatarák
 • Umíme pro vás uspořádat grilovací párty, upéct vám sele, udělat jakoukoli tématickou gastro oslavu. A díky našemu Street sushi bistru, které máme v Litoměřicích, jsme schopni připravit i sushi menu

Vítáme vaše nápady a představy a uděláme pro vás vše, na čem se domluvíme. 

Veškeré další informace a detaily o svatbách vám rádi poskytneme osobně.

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo na adrese [javascript protected email]

Pravidelně pořádáme i svatební prohlídky našeho areálu. Přijeďte k nám na výlet a přesvědčte se sami, jak kouzelné místo jsme :)

Těšíme se na vás.