CZ EN DE
dvur-perlova-voda-wellness.jpg
Wellness
anot-img-vana.png

WELLNESS

Náš wellness se nachází v budově bývalé konírny a čeká tu na vás stylový útulný prostor s klenutými stropy a příjemné soukromí. K dispozici máme vířivku pro 4 osoby na vyvýšeném dřevěném pódiu, infrasaunu pro 1 osobu a finskou saunu pro 4 osoby. V prostoru wellness zóny si můžete doobjednat solné a bylinné koupele ve dvou samostatně stojících vanách obložených dřevem. Nebo si vychutnejte masáže a speciální SPA programy, které provádíme za pomoci produktů z Mrtvého moře. Veškeré služby wellnessu jsou pouze na objednání a je potřeba je rezervovat přes recepci areálu. Maximální kapacita celé wellness zóny je 8 osob. V prostoru wellnessu jsou 4 lehátka na odpočinek a 2 křesílka na sezení.

VÍŘIVKA

Vířivka dokazuje, že lze velmi účelně spojit příjemné s užitečným. Optimálně nastavená voda ve vířivce odplavuje stres, snižuje a uvolňuje napětí ve svalech. Pomáhá odvádět bolestivé pocity z postižených nebo namožených míst celého těla. Teplá vířící voda napomáhá urychlit uzdravení z menších vnitřních zranění, pooperačních stavů, pohmožděnin. Působí blahodárně nejen na zdraví, ale i na duši.

FINSKÁ SAUNA

Finská sauna regeneruje tělo působením vysoké teploty 80°C – 100°C a následným ochlazením. Díky tomu dochází k intenzivnímu prokrvení pokožky a svalů. Rozšíří se póry a dochází ke zvýšenému vylučování škodlivých látek z těla. Finská sauna má také pozitivní účinky na stimulaci krevního oběhu a srdeční činnosti.

INFRASAUNA

Infrasauna je dřevěná kabina velmi podobná klasické sauně. Zásadním rozdílem je však zdroj tepla. V infrasauně  jsou jím infrapanely, někdy nazývané  jako infrazářiče.  Pobyt v infrasauně je od klasického saunování odlišný tím, že v infrasauně dochází k ohřívání těla prostřednictvím záření, které proniká do povrchových tkání. Dostane se až do hloubky více jak 4 cm. Vše proběhne zcela přirozeně - svaly se uvolňují a zklidňují, tělo není zatěžováno. Infrasauna má energii nastavenou tak, aby se co nejvíce vyrovnala energii vyzařované lidským tělem. Provozní teplota infrasauny bývá mezi 45 - 60ºC a doba pobytu v infrasauně je delší než v klasické sauně se saunovými kamny. Doporučuje se  přibližně 25–45 min. Infrasauna nemá jiný pozitivní zdravotní účinek než sauna klasická. Léčivým faktorem je u obou saun teplo, které se liší pouze zdrojem a svou intenzitou pronikání tkáněmi.
 

Vstupné do vířivky a sauny  120 min 600 Kč /1 osoba
Privátní pronájem vířivky a sauny 120 min 4 500 Kč

Veškeré další služby a procedury jsou za příplatek.

MASÁŽE

Nabízíme Vám sportovní masáže především zad a šíje. K masážím používáme několik vůní čistě přírodních olejů. Pro unavené nohy nabízíme relaxační masáž plosek nohou ukončenou peelingem. 

Veškeré procedury jsou dočasně nedostupné, děkujeme za pochopení.

Masáž zad a šíje ( dočasně nedostupné )   30 min 600 Kč 
Masáž plosek nohou+ peeling ( dočasně nedostupné )   30 min 400 Kč 

ZÁBALY

Celotělový bahenní zábal, při kterém používáme přírodní černé bahno z Mrtvého moře, působí příznivě na problematickou pokožku s příznaky lupénky, ekzémů a akné. Lze ho použít i na postižená místa po úrazech, zlomeninách i při revmatických potížích. Je vhodný jako pleťová maska nebo k regeneraci Vašich vlasů. Po aplikaci bahna na celé tělo Vás zabalíme do folie, poté budete relaxovat na lehátku a následuje důkladná sprcha. 

Bahenní zábal Mrtvé moře 30 min 600 Kč

Dalším zábalem v naší nabídce je celotělový detoxikační zábal, pro který používáme směs ze 100% přírodního jogurtu, zázvoru, kurkumy, chilské papriky a kardamonu. Jogurt je obohacen důležitými komponenty, jako je vápník, vitamíny, lipidy a proteiny. Pokožku těla tak vyživuje, hluboce zvlhčuje, osvěžuje, zvyšuje její elasticitu, obnovuje správné fyziologické pH pokožky a zklidňuje její podráždění. Po aplikaci směsi na celé tělo Vás zabalíme do folie, minimálně 20 min budete relaxovat na lehátku, poté následuje důkladná sprcha. 

Detoxikační zábal 30 min 750 Kč

Parafín je speciální vosk obohacený vitamínem E, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům a vyniká svou schopností zadržovat teplo. Parafín má za normálních podmínek podobu tuhého vosku, který se před aplikaci na kůži musí nejprve rozehřát do tekuté podoby. Teplota nahřáté hmoty se pohybuje přibližně okolo 55°C. Parafín prohřívá, uvolňuje tkáně, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. V kosmetice se nejčastěji používá jako zábal na ruce, jelikož hydratuje a zvyšuje elasticitu pokožky. Zároveň blahodárně působí na klouby a používá se při léčbě pohybového aparátu. 

Parafínový zábal 20 min 300 Kč

PEELING

Celotělový hydratační peeling s mořskou solí a mátou odstraňuje z těla nečistoty a odumřelé buňky, má tonizující a zpevňující účinky. Obsah solí a olejů příjemně a šetrně ošetří pokožku, která po použití zůstane krásně jemná a vláčná. Na celé tělo naneseme peeling, jemnou masáží odstraníme z pokožky přebytečné šupinky a škodliviny, dojde k prokrvení pokožky. Následuje sprcha. 

Peeling mořská sůl a máta 30 min 600 Kč

KOUPELE

Koupele probíhají ve dvou samostatně stojících vanách obložených dřevem. Naše aromaterapeutická solná koupel z mrtvého moře s kadidlovníkovým olejem uvolňuje napjaté svaly a zotavuje kůži. Kadidlovníkový olej s velmi příjemnou vůní je antiseptický, vypíná kůži, pomáhá při bronchitidě, kašli, rýmě a uvolňuje myšlenkové pochody.

Koupel ze soli z Mrtvého moře   30 min 500 Kč

Pivní koupel obsahuje naše pivo Lanýž a pivní pěnu, která zjemňuje a regeneruje pokožku. Má relaxační a zklidňující účinky, obsahuje glycerin a vitamín B. Pivní koupel zázračně uvolní Vaše namožené svaly a zbaví Vás pocitu napětí. V ceně koupele máte od nás navíc jedno malé pivo Lanýž ke konzumaci.

Pivní koupel 30 min 600 Kč

Bylinné koupele české značky HERBASPA pomáhají k celkové relaxaci při únavě, po fyzické zátěži a sportu. Přispívají k uvolnění svalového napětí. Mají příznivý regenerační a relaxační účinek na podpůrný, kloubní a pohybový aparát. Původní receptury vznikly před více než 30 lety, koupele obsahují minimálně 85 % extraktu ze 6 léčivých bylin a obsahují sůl z Mrtvého moře

Bylinná koupel máta / citronová tráva / pomeranč 30 min 450 Kč

SPA PROGRAMY

SPA MRTVÉ MOŘE 90 min 1 300 Kč
solná koupel, bahenní zábal, relaxačí masáž mlékem z Mrtvého moře
SPA DETOXIKAČNÍ 90 min

1 300 Kč

koupel citronová tráva, detoxikační zábal, relaxační masáž při nanášení směsi