Předpověď počasí:
CZ EN DE

VE ČTVRTEK OTVÍRÁME A V NEDĚLI BUDE DĚTSKÉ DIVADLO

23f0.pngA je to tady. Ve čtvrtek 3.12. otvíráme dveře Perlové vody a budeme tu pro vás od 11:00 do 20:00 hodin. V pátky a sobotu do 22:00.1f4cc.png

Celou dobu, co jsme tu byli bez vás - hostů, jsme podporovali lokální dodavatele, vařili a zavařovali jsme z jejich produktů a budeme v tom pokračovat i dál.

Připravili jsme pro vás menu složené ze surovin od místních farmářů, rybářů nebo zemědělců. Těšit se můžete na steak, rybu, burger, tatarák, smažený farmařský sýr a mnoho dalšího. Detailní nabídku najdete v sekci Restaurace. 1f38e.png

A pozor, protože jsme byli všichni dlouho doma a bez kultury, připravili jsme na neděli 6.12. pro vaše děti dětské divadelní představení pod širým nebem u nás ve dvoře.

27a1.png Od 14:00 bude Sváťovo dividlo s představením Madlenka a skřítkové. A abychom Sváťu podpořili, budeme vybírat vstupné 80 Kč za dítě. Nezapomeňte děti dobře obléknout.

1f6ce.png Jako bonus přijde v 16:30 i Mikuláš!

260e.pngPro lepší organizaci a také abychom splnili všechna povinná opatření, prosím volejte a udělejte si rezervace jak v restauraci, tak na dětskou akci.

1f381.pngA nezapomeňte, že si u nás můžete zakoupit různé domácí produkty, na kterých jsme v době lockdownu makali. Stejně jako dárkové poukazy nebo dárková balení piv!

Udělejte radost sobě, blízkým, kamarádům nebo sousedům a vyřešte u nás i vánoční dárky!

My se na vás těšíme!